Top

3 SPOSOBY NA POPRAWĘ SAMOPOCZUCIA

Lokalizacja: Wałcz, Polska

Czasami mamy takie dni, kiedy nic nie idzie po naszej myśli. To czas w którym przypalasz obiad, autobus Ci ucieka a ty jesteś spóźniony. Czy może być gorzej? To są dni, w którym potrzebuje przerwy (o ile jest ona możliwa) na zastanowienie się. Wzięcie oddechu i przeanalizowanie wszystkiego na spokojnie. Dzisiaj przedstawię wam trzy sposoby, które pomagają mi podczas ciężkich, stresujących dni!

Zazwyczaj mój zły humor spowodowany jest nadmiarem obowiązków lub związanymi z nimi problemami. Bierzemy wtedy na siebie więcej niż tak naprawdę możemy znieść. Dobrze jest zrobić sobie chwilę przerwy. Dać sobie czas na odpoczynek i wrócić do danej czynności po pewnej chwili. To pozwala nam jasno spojrzeć na daną sytuację i sprawia, że jesteśmy efektywniejsi. 

Drugim sposobem jest muzyka. Towarzyszy mi ona zawsze. Uważam, że nie ma lepszego sposoby niż założenie słuchawek na uszy, puszczenie piosenki ulubionego wykonawcy. Utworu, z którym się możesz utożsamić lub po prostu choć na chwilę zapomnieć o smutnych momentach. Bez względu na to czy biegasz czy leżysz na kanapie przed telewizorem. Muzyka to dobra alternatywa!

Sposobów jest mnóstwo. Cała sztuka polega na odpowiednim zagospodarowaniu czasem, by znaleźć chwilę na relaks i odpoczynek. Dajcie znać w komentarzach jak wam się podobają zdjęcia oraz jakie są wasze sposoby na poprawę humoru.