Odtwórz wideo

Zapraszam do mojego podsumowania najlepszych reklam, w których główną rolę odgrywa największy przyjaciel człowieka – pies. Dziękuję za obejrzenie filmu! Nie zapomnij za subskrybować mojego kanału oraz koniecznie zostaw łapkę w górę i komentarz.

witaj poznań!

W ciągu ostatnich tygodni moje szczęśliwe życie przerodziło się w koszmar. Śmierć kilku bliskich osób (w tym psa), utrata przyjaciółki, brak jej wsparcia oraz kilka mniejszych przykrych sytuacji sprawiło, że zwątpiłam w siebie, swoje umiejętności oraz to, że może być lepiej. Doszłam w pewnym momencie do takiego momentu, gdzie byłam gotowa skasować tego bloga, kanał oraz po prostu zniknąć, uciec gdzieś daleko. Czułam, że wszystko mnie przerastało i miałam wrażenie, że nic się nie zmieni.

Wtedy pojawiła się możliwość jednodniowego wyjazdu do Poznania. Pozwolił mi on na krótki odpoczynek i zdystansowanie się od przykrych zdarzeń ostatnich tygodni. Nie miałam tam za wiele czasu na robienie zdjęć ani filmów. Dlatego fotorelacja jest krótka i składa się jedynie z kilki miejsc. Zapraszam serdecznie. Dajcie znać w komentarzach co o niej myślicie

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo