Sposobów jest mnóstwo. Cała sztuka polega na odpowiednim zagospodarowaniu czasem, by znaleźć chwilę na relaks i odpoczynek. Dajcie znać w komentarzach jak wam się podobają zdjęcia oraz jakie są wasze sposoby na poprawę humoru.

3 sposoby na poprawę samopoczucia

Czasami mamy takie dni, kiedy nic nie idzie po naszej myśli. To czas w którym przypalasz obiad, autobus Ci ucieka a ty jesteś spóźniony. Czy może być gorzej? To są dni, w którym potrzebuje przerwy (o ile jest ona możliwa) na zastanowienie się. Wzięcie oddechu i przeanalizowanie wszystkiego na spokojnie. Dzisiaj przedstawię wam trzy sposoby, które pomagają mi podczas ciężkich, stresujących dni!

Zazwyczaj mój zły humor spowodowany jest nadmiarem obowiązków lub związanymi z nimi problemami. Bierzemy wtedy na siebie więcej niż tak naprawdę możemy znieść. Dobrze jest zrobić sobie chwilę przerwy. Dać sobie czas na odpoczynek i wrócić do danej czynności po pewnej chwili. To pozwala nam jasno spojrzeć na daną sytuację i sprawia, że jesteśmy efektywniejsi.
Muzyka towarzyszy mi ona zawsze. Uważam, że nie ma lepszego sposoby niż założenie słuchawek na uszy, puszczenie piosenki ulubionego wykonawcy. Utworu, z którym się możesz utożsamić lub po prostu choć na chwilę zapomnieć o smutnych momentach. Bez względu na to czy biegasz czy leżysz na kanapie przed telewizorem. Muzyka to dobra alternatywa!

 
20150801_122245